اناگرام تیپ 7

اناگرام

تیپ ۷: ماجراجو و خوش باش

خصوصیات بارز تیپ هفت اناگرام:

تنوع‌طلب، مشتاق، خوش‌گذران، پرکار، مشغول، خودانگیخته، سر به هوا، اهل بریز و بپاش، اهل دل، خوش‌بین، معاشرتی، چابک، حراف، مسئولیت‌گریز، افراطی، تفنن‌طلب، انرژی بخش، کلیت‌گرا، با شور و شوق، خوش‌خو، خوش‌قلب، پرانرژی، شلوغ، برون‌گرا، اجتماعی، خوش‌باش، سطحی، خلاق، بداهه‌گو، حاضرجواب، حواس‌پرت، ساده‌لوح، خوش‌نیت، خوش‌مشرب و سرشار از تحرک.

اینیاگرام تیپ هفت ماجراجو

تیپ‌هفتی‌های ایناگرام مشتاق انجام کارهای جذاب و تازه‌اند. و نیز مشاغل هیجان‌انگیز را برمی‌گزینند. آنان از احساس ناراحتی می‌گریزند، و احساسات عمیق و غم‌بارشان را با لذت و شادی جایگزین می‌کنند. آنان از تعهد دادن به یک کار خاص طفره می‌روند، و از مسئولیت گریزان‌اند.

ماجراجو و عاشق‌پیشه‌اند، از محدود شدن می‌ترسند، دوست ندارند تعهد بدهند و می‌خواهند گزینه‌های‌شان را باز نگه دارند و از نظر عاطفی سرخوش باشند.

اینیاگرام تیپ 7 ماجراجو

آنان دوست دارند زندگی کاری و عاطفی‌شان سرشار از ماجراجویی باشد و مشتاقِ یک زندگی شگفت‌انگیز هستند؛ برای‌شان بهترین مرحله‌ی عشق، جاذبه‌ی روزهای نخستین آشنایی‌ست و نیز داشتن ایده‌های طلایی در کار، برای‌شان بسیار مهم است.

آنان بیشتر اوقات شادمان‌اند و پیرامون خود را به وجد می‌آورند، همچنین از شوخی، بذله‌گویی و بداهه‌گویی، به عنوان رویکردی دفاعی برای اجتناب از تضاد با دیگران نیز استفاده می‌کنند.

اینیاگرام تیپ 7 ماجراجو

آنان معمولا کارها را شروع می‌کنند، اما به پایان نمی‌رسانند. و نیز افکار و اهداف و برنامه‌های گوناگونی در سر دارند. دید مثبتی نسبت به آینده دارند، و توقع دارند تمامی برنامه‌های‌شان در زندگی به درستی انجام شوند.

تیپ هفت اناگرام این قابلیت را دارد که ترکیب‌کننده‌ای خوب، فردی ایده‌پرداز و انسانی نوگرا باشد.

نویسنده: سید علی باقری مدرس اینیاگرام

انیاگرام تیپ 7

برای آشنایی بیشتر با شخصیت شناسی اینیاگرام و شناخت شخصیت خود و دیگران می توانید فایل صوتی آموزش اناگرام را تهیه نمایید.

شخصیت شناسی اینیاگرام و آموزش اناگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *