جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش رایگان اینیاگرام

تیپ ۹ انیاگرام صلح طلب و میانجی

اناگرام تیپ 9

فهرست مطالب

خصوصیات بارز تیپ 9 انیاگرام

میانجی، راحت طلب، متواضع، پذیرا، دلگرم کننده، سازگار، خوش خیال، صبور، ثابت قدم، بی خیال، ساده، بی ریا، قانع، آرامش بخش، آرمان خواه، فارغ البال، مسالمت جو، بی تفاوت، منفعل، پرخاشگری منفعلانه، محتاط، کم حرف، بی طرف، آرام، تنبل، خاکی، مسئولیت گریز، خونسرد، کسل و بی حال.

اینیاگرام تیپ نُه صلح طلب

تیپ نُهی های اینیاگرام توانایی بالایی در درک جوانب گوناگون یک موضوع دارند. آنان در تصمیم گیری های شخصی شان، به شکلی پارادوکسیکال، هم موافق امری هستند و هم مخالف آن. درک نظرگاه دیگران و توجه کردن به آن ها، فردیت را در ایشان کمرنگ می کند، و در عین حال این قابلیت را به آنان می دهد تا مشکلات دیگران را ببینند و به حمایت از دیگران بپردازند. آنان با دیدن نظرگاه های گوناگون، خواسته های خود را رها کرده و خواسته های دیگران را برآورده می سازند. و بدین سان از اهداف حقیقی شان دور می افتند.

اینیاگرام تیپ 9 صلح طلب

آنان گمان می کنند که زمان زیادی در اختیار دارند و کارها را به فردا موکول می کنند. تغییر را به تاخیر می اندازند و عادت های پیشین خود را تکرار می کنند. آنان تمایل ناخودآگاه بسیاری به انکار کردن دارند و در این راه از غذا، مشروبات الکلی، تماشای تلویزیون و پرداختن به کارهای کم اهمیت و حاشیه ای بهره می برند. «نه گفتن» برایشان دشوار است. و برای کنترل شرایط از ابزارهایی مانند صبوری، سماجت، لجاجت، اتلاف وقت و پیچاندن استفاده می کنند. با همه چیز اعلام موافقت می کنند و خشم خود را به شیوه های غیرمستقیم ابراز می دارند. آنان عموماً ابراز خشم خویش را به تاخیر می اندازند، زیرا گمان می کنند در صورت ابراز خشم، تنها خواهند ماند. برای ایشان تک روی بسیار دشوار است، و دوست ندارند که جدا از دیگران باشند.

اینیاگرام تیپ 9 صلح طلب

آنان نیازهای دیگران را بهتر از نیازهای خود می شناسند و به دیگران مشورت های خوبی ارائه می کنند. اما درباره ی نیازهای خود رویکردی سلبی دارند؛ یعنی می دانند که چه نمی خواهند، اما نمی دانند که چه می خواهند. تیپ نُه انیاگرام این قابلیت را دارد که میانجی ای عالی، مشاوری طراز اول و مذاکره کننده ای بی نظیر باشد.

انیاگرام تیپ 9
شاید این مطالب را دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. درود بر شما. کاش تیپ ۹ رو هم به اندازه تیپ ۵ توضیح میدادین .. شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *